ÖÖorienteerumise kokkuvõte

8 Comments

 1. Mina sooviks ka küsimusi juurde saada. Päris raske on nuputada, missugusel vastusel missugune küsimus oli.

 2. Muidu täitsa tore üritus, aga kaardiga ei saa küll rahule jääda. Esiteks oli kaardi üldine loetavus väga halb, pisematest teedest väga raske aru saada ja mitmed teed üldse puudu. Teisek oli punktide asukoht mitmes kohas väga valesti märgitud ( näiteks punkt V). Kui punkt on märgitud täpina, siis see peaks näitama punkti täpset asukohta, mitte ei tuleks seda mitmesaja meetri kauguselt otsida.
  Lisaks neile oleksid võinud mitmed küsimused olla konkreetsemad, mitte nagu punkt D.
  Tahaks ka teada, kas ja kuidas kontrolliti seda, kes mis liikumisvahendiga punkte läbis.

  Loodan, et järgmine aasta tuleb parem.

  Batman

 3. Väga meeldiv üritus taas, kuigi läbida jõudis seekord ainult 5 punkti. See-eest väga meeleolukalt.

  Kaart oli vist pisut nigelam jah, kui eelmistel aastatel. Liikumisvahendite suhtes, muarust põhijärjestuse selgitab õigesti vastamine, kiirus on teisejärguline. Üks aasta nägin mingeid beibesid seda taksoga tegemas. Üleüldse ei maksa kohta liiga tõsiselt võtta.

  Tänud!
  Laulik

 4. Aitäh kõigile, kes osalesid!

  Liikumisvahendite kontroll on meil tõesti ainult aususe peal. Tavaliselt need, kes autodega käivad, teevad seda puhtalt omaks lõbuks, sest lõbu on lõpuks kõige tähtsam.

  Kaart ongi mõeldud rohkem suunavaks juhtnööriks. Kuna enamasti ikka leiti õiged kohad üles, siis natukene ta oma tööd ikka täitis. Punkt V'ga läks tõesti kehvasti ja seda me tulemustes ei arvestanud.

  Ja aitäh sellele tiimile, kes koduveiniga lisapunkte teenida proovis. Vein oli tõesti hea!

  Järgmisel aastal jälle!