Must-toonekure talgud 12.-14. oktoober ja seminar tulekul!

42 Comments

 1. Peeter tuleb, aga kui samal nädalavahetusel toimub ka Must Reps, siis tulen omal jalal laupäeva hommikuks koha peale

 2. Kui mõni koht vabaneb, oleksin ka tulijate nimekirjas.
  Ott

 3. Tervitused tublidele ja hakkajatele noortele, kes jaksavad Ringi edasi viia. Eks sai ka noorpõlves Tarto linnas elatud ning Ringi kuulutud. Aga see kõik juhtus juba jupp aega tagasi ning vahepeal on meie oma Vasalemma jõest terve Kõrveküla järvetäis vett merre voolanud. Nüüd aga kavatseb Ring naaberkülas hagu tegema hakata ja õnnetul kombel on nimekiri juba kokku kirjutatud. Selline lugu kurvastab minu meeli äraütlemata lõpmatul moel. Oleks olema, et see kuramuse raamatukogu meil iga päev hommikust ühtani avatud oleks, siis ehk oleks kuulutus varem silma hakanud, aga eelmainitud asutus on kõige rohkem pool päeva korraga lahti ja ega maal elades pole seda luksust – aega.
  Ühesõnaga kutsun üles teid, armsad Ringipead, nimekirja pikust suurendama 30 pluss üheni. See pluss üks võiksin siis ehk mina olla!? Olen igati osav nii motoriseeritud kui ka motoriseerimata tööristade kasutamises, alles tunaeila sai naabrimehega (Sass – ta võib ka soovituskirja kirjutada, kui tarvis peaks olema) kahepeale kaheksa kanti puid pilbasteks lõhutud, nii et laastud lendasid. Teisalt olen ka huvitav isiksus (Kernu altmäepoe seltskond tunnistab), näiteks tugeva vihma korral, kui ehk linnanoorte meeleolu võib langema hakata, siis ehk suudan languse mõne toreda huumorikilluga tõusuks keerata.
  Näeme siis laupäeval?

  Toomas Kustjaküla Männiotsa saunik

 4. Mina ei saa kahjuks tulla ikka. Loodan, et leidub tahtjaid. Jõudu tööle ja lõbusat olemist !

 5. Tuleks väga hea meelega, kui mõni koht minu jaoks ka jagub 🙂 Maarit

 6. hei!
  Tuleb välja, et minul sai ka end liiga suure tuhinaga kirja pandud. Kui keegi soovib veel kohta talgudele, siis hea meelega loovutan enda oma.

 7. Teatan kurvastusega, paljude rõõmuks, et ma ei saa osaleda, seoses kiireloomuliste äriasjadega. Loovutan oma koha noorele, elutervelt raevunud võsavihkajale, kes on valmis, võpsik võpsiku järel ja paljakäsi, kogu Harjumaa alusmetsa üles juurima. Männiotsa Tom võib Sassi või kasvõi terve Kernu poe seltskonna kaasa vedada, sest kohti hetkel justkui jagub.

 8. Andeksi aga ma siiski ei saa tulla. Köhisin hommikul kopse välja. Maarit