Sügismatk 4.-6. nov

18 Comments

 1. Tulen – (Maarja Roosileht). Kuigi 14.20 on loomulikult väga ebasobivalt vara…

 2. Mis maastikul me täpsemalt liigume, et oskaks jalanõusid valida? Juttu oli ka soost, kas see eeldab kummikuid?

 3. Raibert Kõdu (Suur Kunstnik) tuleb ka matkale, aga ärge mulle piletit ostke. Süüa võib kaasa võtta.

  Matkalistele soovitaks kindalsti kaasa võtta üks arbuus ja kitarr. Kui vettpidavaid saapaid pole, siis kummik on parem kui kets. Näeb šefim välja.

  Ebamugavused garanteeritud!

 4. Kuidas ööbimisega on? Kas kamba peale lepitakse telgiseltskonnad kokku? Ja kas kummikud on siis kõigest stiilielement või läheb neid ikkagi tõesti vaja?? (Veidi rumal on kolmepäevasele matkale kummikuid panna, kui neid tegelikult vaja ei lähe, ketsidega on ju mugavam)

 5. Ostan homme peale 18:00 piletid ära. Pileti saavad: Kairi, Hendrik, Triin, Kätu, Mart Raudmäe, Kaarel Mänd (kas tuled kindalsti siis), Anett, Kadri Kuusksalu ja Maret Kaljulaid, Maarja. Kui keegi kahtleb, palun andke enne seda teada.
  Telgi/telgikoha peab igaüks ise orgunnima. Kummikuid on vaja neile, kes arbuusi tassivad 🙂
  Ketsidest voolab vesi kergemini välja ka kui kummikutest.

 6. Üks rumal täpsustav küsimus. Kas buss väljub Tartu bussijaamast või on mingi teine salapärasem koht?

 7. Tartu bussijaamast – see on liinibuss, mitte tellitud. Tagasi tuleme tellitud bussiga, mis jõuab salapärasemasse kohta

 8. Tulen ja võtan oma vanemad kaasa. Kas matkateekonna jooksul on ka häid mähkmevahetuspunkte? Ja kui sooviks hommikuputru kl 7, siis kas peab ise tegema?

  Ruts

 9. Ostsin piletid ära (kell 14:20 bussijaamast Kohtla-Järve bussile – ja proovige mitte viimasele minutile jääda). Võtke (üli)õpilaspiletid kaasa, muidu maksate vahe ise kinni 😉
  Ilm pidi külmaks minema, nii et võtke soojad riided ka kaasa.
  Homseni!