Lumeilves (korraline talimatk)

34 Comments

 1. Ei sellist võimalust küll nüüd kasutamata ei saa jätta, et end lumiseks Toomas Hendrikuks ümber ristida. Kutsun ka teisi julgeid mehepoegi ennast Toomaseks ja Hendrikuks ristima ning neidusid Eveliniks, seda enam, et pärast neidised muutkui küpsetavad ja küpsetavad ning kräppi ei luba kellelgi enam süüa.

 2. Mart Raudmäe tahab tulla. Loodan, et see on õige koht registreerimiseks.

 3. Vara veel registreerima hakata, iga asi omal ajal. Aeg küps, siis kuulutab listis välja.

 4. Et vähendada oma süümekaid mitte erakorralisele matkale minemise pärast, siis oleks esimene, kes reserveervib koha uues ja uhkes zimaas 🙂

 5. Samaks nädalavahetuseks on väljakuulutatud ka geo-geo talimängud… Seltskonnad võivad mõlemal pool lõheneda.

 6. Kui bürokraadi jutt on ennist jäänud Edgarile arusaamatuks (soovitan kiirkursus bürokraatia-semantikas läbida, et edaspidi probleeme ennetada), siis olen tulemas.

  Keskkonnaametnik

 7. Suuskade, räätsadega või ilma. Maitse asi, lund Haanjamaal on palju, mistõttu suuskade-räätsadega on kindlasti mugavam.

 8. Kogemus minu varasemast lumeilvese katsest, mis piirdus (ettekavatsetult, ajapuudusel) ühe päevaga: ühe tipu juurest teise liikuda on mugav suuskadel, aga nii mõndagi tippu võtta on lihtsaam ilma – liiga järsk ja võsane, tuleb suusad alt ära võtta. Kokkuvõttes läheb vist ikka suuskadega jõudsamalt.

 9. Tuleks kah, kui miskit vahele ei tule…

  Hendrik

 10. Piinlik, ma pean nüüd esimene olema, kes ütleb, et on selgunud, et ma ikka ei saa endale puhkust mägedes' lubada ja pean oma koha zimas loovutama järgmisele õnnelikule.

  Linda

 11. Peab vist kahetsusega tunnistama, et ma võtan oma nime nüüd siit nimekirjast maha ega tule teps mitte teiega matkale. Elage hästi!

 12. Niuh-näuh! Ma kahjuks ei saa tulla, kuna köhin nigu hobene.

 13. Niuh-näuh! Ma kahjuks ei saa tulla, kuna köhin nigu hobene.
  Heelix

 14. tegin ka mõne pildi: public.fotki.com/meriteensoo/lumeilves/