Bussireis Serbiasse

3 Comments

 1. Olen siin vabal ajal matemaatiliste süvaanalüüside ja muu esoteerikaga katsetamist alustanud. Siinkohal märkasin kenakest oporuniteeti ja võtan vabaduse ka kaaskannatajaid harida. Kui reisihuviliste arv samas tempos paisumist jätkab, siis ei vea välja! Maakeeli, niimoodi normi täis ei saa! Kes ei usu, siis võtku Excel lahti ja kukkugu graafikuid skrollima.

  No vot, nii ongi. Ega mul mingit jätkusuutlikku lahendust ei ole, lihtsalt kange soov oli probleem avalikkuse ette lahkamiseks tarida.

  Kirjanikuhärra,
  Anton Hantel Džindžadže

 2. Lugupeetud Anton Hantel Džindžadže

  Palume lahkelt registreeruda reisile ning võtta kaasa ka sõbrad kunstnikud, muusikud ja muud boheemlased. Esoteerikahuvilisena peaksite teadma, et kõik saab alguse iseenda energeetikast. Reisi energia tuleb jätta puutumata, positiivseks!

 3. Anonüümne, ole sa tuhandest tänatud, kui nii kenaste kutsutakse, siis ei ole vooruslik ei ütelda. Panin end kirja, aga sõpru mul kahjuks ei ole. Üks oli päris pikalt, aga kord unustasin ta Laia tänava kõrtsu ja pärast tagasi ei saanudki enam. Ju keegi leidis ja jättis endale.

  Aga teiste reisusellidega on nüüd nii, et igaüks haarab ühe sõbra või mõne muu muhediku käisest kinni ja kutsub kaasa. Välja arvatud Meelis, tema kutsub kaks! Ja väike matemaatiline tehe(integraal!) näitab, et kui sedapsi käituda, siis saab buss täis. Seega hakakem tegutsema!

  Kirjanikuhärra,
  Anton Hantel Džindžadže