Liikmed

Aadam Kaivo füüsika 2010
Aare Plado geograafia 1999
Adele Puusalu bioloogia 2015
Age Koppelmaa geograafia 1999
Age Poom keskkonnatehnoloogia 2002
Agnes Alev bioloogia 2012
Ailar Pokk geoloogia 2014
Aili Gerz veterinaarmeditsiin 2005
Aire Olesk geograafia 2006
Aire Orula aiandus 2007
Aivo Averin geoloogia 2003
Alar Valdmann geoloogia 1999
Alis Tammur geograafia 1996
Allan Sinimäe geograafia 1989
Alvar Räägel bioloogia 2009
Andreas Kullerkann ökoloogia ja elustikukaitse 2017
Andres Kortel bioloogia 1996
Andrey Tentyukov õigusteadus 2000
Andris Pentjärv geograafia 2016
Andrus Dräbtsinski bioloogia 2015
Anett Reilent ökoloogia ning elustikukaitse 2011
Anette Sedman keskkonnatehnoloogia 2004
Ann Ideon geograafia 1997
Ann Kõiva majandusteadus 2004
Ann Kraut ökoloogia 2009
Ann Muuga bioloogiaia 2006
Anna Trei psühholoogia 2014
Anna-Maria Talihärm õigusteadus 2007
Anne Jääger geograafia 2001
Anne Laas geograafia 2002
Anne Palm bioloogia 2007
Anneken Hints geograafia 2014
Anneli Sõlg geograafia 2000
Anni Aasa bioloogia 2009
Annika Karusion bioloogia 2006
Annika Tähepõld geograafia 2004
Anto Aasa geograafia 1996
Anu Printsmann geograafia 1998
Anu Sihv geograafia 2015
Astrit Karro ökoloogia 2013
Auli Relve ökoloogia 2010
Aune Esinurm eesti ja soome-ugri 2012
Aune Rein geograafia 1996
Ave Anniste hispaania keel 2005
Birgit Kaasik geograafia 2001
Birgit Malken teatriteadus 2017
Birgit Purga ökoloogia 2012
Brit Peensoo geograafia 2007
Britta Kalgan bioloogia 2015
Carmen Oroperv bioloogia ja elustikukaitse 2017
Catheline Tamm EPMÜ maastikuhooldus&kaitse; 2003
Daniel Valdma bioloogia 2008
Diana Rimm EPMÜ maastikuarhitektuur 2003
Diana Tanvel veterinaarmeditsiin 2013
Ederi Ojasoo geograafia 2002
Edgar Prass geoloogia 2012
Eedi Sepp geograafia 1997
Eerik Absalon geograafia 2006
Egle Kaur geograafia 1996
Egon Urgard geenitehnoloogia 2016
Elen Kontkar bioloogia 2007
Elen Torb prantsuse keel ja kirjandus 2016
Eleriin Tekko maastikuarhitektuur 2008
Eliisa Pass bioloogia 2013
Elin Soomets bioloogia 2008
Elisa Pass bioloogia 2013
Elisabet Kirsi geograafia 2015
Elise Sonn geenitehnoloogia 2002
Elo Võrk avalikkussuhted&teabekorraldus; 1997
Elor Sepp bioloogia 2008
Emma Johanna Sova bioloogia 2016
Eneli Siirman sotsioloogia 2008
Epp Ainlo bioloogia 2015
Epp Leesik geograafia 1996
Epp Valdaru bioloogia 2017
Epp Maria Lillipuu bioloogia 2017
Erik Altmäe 2013
Erki Saluveer geograafia 2000
Ethel Uibopuu geoloogia 1998
Eva Liivak geograafia 2001
Eva Lind ökoloogia 2015
Eveli Sisas geograafia 2003
Evelin Lumi geoloogia 2001
Gerda Spruul geograafia 2007
Hanna Maran geograafia 1997
Hanna Kaarin Hermlin ökoloogia ja elustikukaitse 2017
Hanneleele Kaldmaa ökoloogia 2014
Hannes Kauts bioloogia 2006
Hannes Luidalepp geenitehnoloogia 2004
Hannu Ploompuu geograafia 2008
Helen Alumäe geograafia 1996
Helen Käärik geograafia 2007
Helen Kivisild keskkonnatehnoloogia 2003
Helen Pelt geenitehnoloogia 2006
Helen Vaaks bioloogia 2015
Helena Vanari bioloogia ja elustikukaitse 2017
Helene Urva keskkonnatehnoloogia 2008
Heli Einberg ökoloogia 2012
Helle-Mai Pedastsaar geograafia 1997
Hendrik Neubauer geograafia 2017
Hendrik Proosa geograafia 2003
Herly Parve geograafia 2006
Indrek Hiiesalu bioloogia 2006
Ingrid Perner geograafia 1996
Irina Guljavina bioloogia 2016
Iris Laatsarus geograafia 1996
Iris Murumägi bioloogia 2006
Iris Reinula ökoloogia 2014
Irma Soorand keskkonnatehnoloogia 2002
Ivari Rannama geograafia 2003
Jaak Laineste psühholoogia 1999
Jaan Pärn geograafia 1997
Jaana Rässa geograafia 2009
Jaanika Lääne geograafia 2002
Jaanika Põld loodusvarade kaitse 2010
Jane Idavain geograafia 2006
Janek Jakoby EPMÜ maamõõtmine 1996
Janek Urvik bioloogia 2008
Janno Rootalu füüsika 1996
Jarmo Jaanus bioloogia 2007
Joel Peetersoo geograafia 1997
Johannes Mooste bioloogia ja elustikukaitse 2017
Johannes Vind geograafia 2009
Joosep Sarapuu bioloogia 2015
Juhan Heinma bioloogia 2013
Juhan Javoish bioloogia 1996
Jürgen Karvak ökoloogia 2015
Jürgen Merilind arstiteadus 2016
Jüri Kamenik geograafia 2009
Jüri-Ott Salm geograafia 1996
Juta Kruusmäe filosoofia 2017
Kaarel Eensoo maaehitus 2017
Kaarel Mänd geoloogia 2012
Kaari Susi ökoloogia 2013
Kaarin Koosa bioloogia 2007
Kaarin Parts bioloogia 2009
Kadi Sagor bioloogia 2016
Kadri Aan 2009
Kadri Allsaar EPMÜ loodusvarade kasutamine ja kaitse 2003
Kadri Auväärt EPMÜ loodusvarade kasutamine ja kaitse 2001
Kadri Kiilu geograafia 2003
Kadri Kiis geograafia 2003
Kadri Kroon geograafia 2000
Kadri Mironenkov eripedagoogika 2009
Kadri Reinsoo geograafia 2006
Kadri Rull geoloogia 2003
Kadri Tamm geograafia 2003
Kadri Tomson EPMÜ loodusvarade kasutamine ja kaitse 2001
Kadri Vaher keskkonnatehnoloogia 2002
Kaia Solnik bioloogia 2016
Kaire Alvet geograafia 1996
Kaire Kalk EPMÜ loodusvarade kasutamine ja kaitse 2001
Kairi Kiik bioloogia 2006
Kairi Kivi geograafia 2003
Kairi Põldsaar geoloogia 2004
Kairi Saar geograafia 1999
Kairi Viirlaid majandus 2003
Kairi Voss (Pentjärv) geograafia 2005
Kaisa Sein informaatika 2003
Kaja Künnap farmaatsia 1996
Kaja Riiberg geograafia 1996
Kalle Peeter Limit ökoloogia 2013
Kalver Keskküla geograafia 1997
Karin Kangur geograafia 2014
Karin Ojamäe 2009
Karin Pai geograafia 2004
Karin Sikkal geograafia 2000
Karita Raudkivi keemia 2004
Karl Tammiste bioloogia 2012
Kärt Kalve ökoloogia ning elustikukaitse 2016
Kärt Poots arvutitehnika 2017
Kärt Üpraus geoloogia 2012
Kartin Lasberg geoloogia 2007
Kati Kangur sotsioloogia 2001
Kati Matjus geograafia 1999
Kati Tarro avalikkussuhted ja teabekorraldus 2004
Kätlin Beilman geoloogia 2006
Katre Daniel geograafia 1998
Katri Jassov geograafia 2003
Katri Kreinin 2013
Katri Pärna 2013
Katrin Jürgens bioloogia 1996
Katrin Karro keskkonnatehnoloogia 2003
Katrin Saaremäe bioloogia 2008
Katrin Saart geograafia 1996
Katrin Tammi geograafia 1996
Kaupo Kohv geograafia 2003
Kaur Maran geograafia 2010
Kea Kiiver geograafia 2014
Keily Tammaru semiootika ja kultuuriteooria 2016
Keit Oherjus EPMÜ loodusvarade kasutamine ja kaitse 2002
Keiu Kask bioloogia 2005
Kelli Kärsna bioloogia 2015
Kelli Maldre ökoloogia 2015
Kerli Müürisepp geograafia 2007
Kersti Jääger geenitehnoloogia 2001
Killu Timm bioloogia 2010
Kirsti Kasemets geograafia 1997
Kreet Maasik geograafia 2006
Kris Egert Rünkjanen bioloogia 2015
Krista Takkis bioloogia 2007
Kristen Jaamets vee- ja maismaa ökosüsteemide rakendusbioloogia 2017
Kristi Anniste geograafia 2003
Kristi Johanson bioloogia 2010
Kristi Källo ökoloogia 2014
Kristiina Jürgens bioloogia 2003
Kristiina Kask eesti ja soome-ugri keeleteadus 2012
Kristiina Laht arstiteadus 2015
Kristiina Nurkse bioloogia 2009
Kristiina Ojamäe geoloogia 2012
Kristiina Olesk geoloogia 2006
Kristiina Raudsepp hispaania keel 1997
Kristiina Taits bioloogia 2008
Kristiina Tüür bioloogia 2010
Kristin Pille ökoloogia ning elustikukaitse 2016
Kristina Sohar geograafia 2002
Kristjan Indus psühholoogia 2004
Kristjan Õim loodusteaduste õpetaja 1996
Kristjan Paas avalik haldus 1996
Kristjan Piirimäe bioloogia 1996
Kristjan Rooni geoloogia 2004
Kristo Ets bioloogia 2014
Kristo Kiiker geograafia 1999
Kuido Kartau geograafia 1996
Kuldar Mägi geenitehnoloogia 2006
Külli Janikson geograafia 2003
Külli Tabur inglise keel 2000
Külli Tiits geograafia 1996
Külli Väli geograafia 1999
Lagle Randma geograafia 1999
Laila Kaasik bioloogia 2013
Laura Tammiste bioloogia 2016
Laura Uibopuu geograafia 2004
Lauri Kulpsoo geograafia 1996
Lauri Lind EPMÜ agronoomia 2004
Lauri Palumets bioloogia 2003
Lea Lopp bioloogia ja elustikukaitse 2017
Lea Pauts geograafia 1996
Leelo Sillaots bioloogia 1996
Leif-August Kirs bioloogia 2016
Lembi Sepp ajalugu 2004
Liina Allikas geograafia 2003
Liina Laumets geoloogia 2004
Liina Leemet eesti keel 1999
Liina Margna ökoloogia ja elustiku mitmekesisuse kaitse 2007
Liina Palu bioloogia 2005
Liina Remm bioloogia 2007
Liina Rohtla geoloogia 2008
Liina Roots matemaatika 2007
Liis Kasari bioloogia 2007
Liis Kuusik füüsika 2013
Liis Murov geograafia 2004
Liisa Kübarsepp bioloogia 2009
Liisa Nõges geoloogia 2001
Liisa-Lota Kaivo geograafia 1996
Liisa-Lotte Aksli loodusteaduste õpetaja 2001
Liisi Jakobson geograafia 2002
Liisi Pärsik geograafia 2006
Liisi Pley bioloogia ja elustikukaitse 2017
Linda Pall ökoloogia ning elustikukaitse 2016
Linda Puusalu ökoloogia 2013
Linda Rusalepp keemia 2014
Lisette Tõnutare bioloogia 2013
Ly Käsper bioloogia 2007
Maarit Mälgi 2013
Maarius Utso geograafia 2005
Maarja Kirt geoloogia 2006
Maarja Kolga geograafia 1999
Maarja Roosileht veterinaarmeditsiin 2009
Maarja Soonberg maailmakirjandus 2012
Maarja Unt geograafia 2003
Madli Linder geograafia 2004
Madli-Johanna Maidla geograafia 2014
Mait Metspalu geograafia 1996
Mait Sepp geograafia 1996
Mare Laan geoloogia 2012
Marge Nõmmik keskkonnatehnoloogia 2009
Margit Hirv (Reintal) bioloogia 2003
Margot Mars keskkonnatehnoloogia 2006
Margot Õunpuu teoloogia 1998
Margret Sisask psühholoogia 1996
Margus Palolill keskkonnatehnoloogia 2002
Margus Tiru geograafia 2000
Mari Kaisel geograafia 1996
Mari Kodres kirjandus ja rahvaluule 2005
Mari Nuga geograafia 2003
Mari Tammar pärimusmuusika 2014
Mari Tampuu skandinavistika 1999
Mari Väli eesti ja soome-ugri keeleteadus 2009
Mari-Ann Ütt geograafia 2014
Mari-Liis Hindre keskkonnaplaneerimine ja maastikukujundus 2016
Mari-Liis Otsing geograafia 1997
Mari-Liis Tamm geograafia 2010
Marianne Kaldra ökoloogia ning elustikukaitse 2016
Marie Laanisto bioloogia ja elustikukaitse 2017
Marie Johanna Univer geograafia 2017
Marie Kristine Külvik geograafia 2015
Mariliis Lamp geograafia 2005
Maris Pärn bioloogia 2014
Maris Plado geoloogia 2009
Marja-Liisa Meriste geoloogia 2003
Marko Puksing geoloogia 1998
Marko Urm geoloogia 1997
Mart Gaškov geoloogia 2007
Mart Hommik EPMÜ maakorraldus 2003
Mart Kiis bioloogia 2014
Märt Kütas geograafia 2015
Mart Randmäe geograafia 2015
Marta Mugur avalik haldus 1999
Marta Olvet geograafia 2015
Martin Gank 2013
Martin Liira geoloogia 2003
Martin Nelis geoloogia 2002
Martin Silts bioloogia 2007
Martin Tikk loodusturism 2017
Martin Tuul bioloogia 2009
Mati Kose bioloogia 2000
Matis Pääslane veterianaaria 2015
Mats Meriste geoloogia 1998
Meeli Mets geograafia 2004
Meeli Pipar klassiõpetaja 2015
Meeli Vilbaste geograafia 1997
Meelis Michelson geograafia 1997
Meelis Olev geenitehnoloohia 2005
Merili Lindpere veterinaarmeditsiin 2016
Merili Simmer keskkonnatehnoloogia 2004
Merilin Raudna bioloogia / norra keel 2017
Merit Eensoo mööblidisain 2013
Merle Muru geograafia 2002
Merli Ilves geograafia 2017
Mihkel Järveotsa geograafia 2008
Mihkel Soon bioloogia 2002
Miina Lõoke ökoloogia 2012
Mikk Gaškov geoloogia 2004
Mikk Suursild geograafia 1996
Mirjam Grosberg vee ja maismaa ökosüsteemide rakendusbioloogia 2016
Mirjam Muhk hispaania keel 1999
Monika Möllits EPMÜ loodusvarade kasutamine ja kaitse 2002
Monika Tasa semiootika 2000
Nele Muttik geoloogia 2004
Nils Joonas Kristjan Saar bioloogia 2015
Nils-Naatan Kaivo geograafia 1996
Õie Nikkel geograafia 2006
Olav Ojala keskkonnatehnoloogia 2003
Olga Veressova bioloogia 2006
Oliver Tomingas geograafia 2002
Olivia Till geoloogia 2001
Olle Järv geograafia 2003
Ott Kangur ökoloogia 2013
Pääsu Püttsepp arstiteadus 2015
Paul Hunt ökoloogia 2012
Paula Solvak bioloogia 2009
Peep Leppik geograafia 1996
Peeter Somelar geoloogia 2002
Piia Katharina Vaan vee- ja maismaa ökosüsteemide rakendusbioloogia 2017
Pille Mänd bioloogia 1998
Pille Rossi geograafia 2005
Pille Urbas bioloogia 1997
Piret Pungas geograafia 2001
Piret Väinsalu ökoloogia ja elustiku kaitse 2008
Priit Tamm geograafia 1996
Raido Kont bioloogia 2005
Rain Elken geograafia 2005
Rainis Venta bioloogia 2006
Randel Kreitsberg bioloogia 2004
Raul Paat geoloogia 2014
Rauni Lillemets matemaatika 2008
Reet Hiiemets bioloogia 1996
Reet Sarnik keskkonnatehnoloogia 2004
Rein Ahas geograafia 1997
Rene Tamberg ökoloogia ja elustiku mitmekesisuse kaitse 2007
Richard Meitern geenitehnoloogia 2006
Riho Marja geograafia 2004
Riho Mõtlep geoloogia 2002
Riia Tampik geograafia 1999
Riin Hiieväli kasvatusteadused 2003
Riin Saluveer geograafia 1997
Riin Velleste bioloogia 2007
Riin Viigipuu ökoloogia 2015
Riina Kruberg keskkonnatehnoloogia 2006
Riina Raasuke keskkonnatehnoloogia 2002
Riste Keskpaik semiootika 1999
Robin Gielen bioloogia 2013
Rolf Saarna bioloogia õpetaja 2010
Saale Taul sotsioloogia 2002
Sander Tint geograafia 2003
Sander Tuul 2014
Sandra Poks ökoloogia 2013
Siim Ainsaar füüsika 2008
Siim Kerem geoloogia 1999
Siim Sepp geograafia 2003
Siiri Silm geograafia 1999
Sille Songe geograafia 1996
Silvia Lotman bioloogia 2002
Sirgi Saar bioloogia 2008
Sirli Paalmann ökoloogia 2009
Susanna Vain ökoloogia 2014
Sveta Bogomolova välisüliõpilane 2003
Taavet Kukk bioloogia 2009
Taavi Hein rakendusfüüsika 2006
Taavi Nuum geograafia 1999
Taavi Pae geograafia 1996
Taavi Tiirik geograafia 1999
Tanel Esta geograafia 1997
Tanel Ilves geograafia 2001
Tanel Jairus geograafia 2004
Tanel Tamm keskkonnatehnoloogia 2003
Tanel Viin geograafia 2006
Tarmo Pikner geograafia 1997
Tarvo Hiiemaa geodeesia 2008
Tauno Nõulik geograafia 2008
Tauri Liblik geoloogia ja keskkonnatehnoloogia 2016
Tavo Ani geoloogia 2016
Tea Jänes keskkonnatehnoloogia 2004
Teele Jairus bioloogia 2003
Teivi Teder geograafia 2006
Tiina Kuusik geograafia 2003
Tiina Mandel 2014
Tiina Rahe matemaatika 2007
Tiit Rahe geoloogia 2007
Tiiu Kelviste geograafia 2006
Tiiu Tõrra bioloogia 2001
Toivo Sepp bioloogia 2005
Tõnis Relvik geenitehnoloogia 2006
Tõnis Rüütel geograafia 2006
Tormi Kotkas bioloogia 2009
Triin Kaasiku 2013
Triin Sellis bioloogia 2015
Triin Tekko bioloogia 2006
Triin Veber bioloogia 1996
Triinu Jairus geoloogia 2002
Triinu Pärn geoloogia 2010
Triinu Tehvre geograafia 2002
Tsipe Aavik bioloogia 2002
Tuomas Lentonen geograafia 2006
Tuuli Ermel geograafia 1997
Tuuli Köller geograafia 1998
Tuuli Teppo 0
Uku Haljasorg bioloogia 2007
Uku Rooni ökoloogia 2009
Ülli Reimets geograafia 1996
Urmas Talivee bioloogia 1996
Vahur Puik geograafia 1997
Vallo Varik geenitehnoloogia 2004
Veiko Lopman ökolooga 2013
Veiko Rakaselg geograafia 2006
Velda Lauringson bioloogia 1996
Veronica Irmann geograafia 1998
Viire Viss geograafia 1996
Viivika Veidemann geograafia 1997
Viktor Kiik geograafia 2008
Villem Voormansik geograafia 2015
Villu Lukk geograafia 2003

Tartu Üliõpilaste Looduskaitsering